I Vy můžete mít dokonalou postavu

Opravdu velké množství lidí v dnešní době trpí nadváhou a to vinou špatného stravování či nedostatku pohybu. Bohužel je spousta těch, kteří kvůli práci nemají čas si každý den vařit čerstvé zdravé jídlo a odbývají se rychlým občerstvením a polotovary. Také ne každý má čas a také chuť trávit několik hodin denně v posilovně. Pokud také patříte k těmto lidem, ale přesto chcete pro své tělo něco udělat, tak se podívejte k nám, kde se dozvíte všechno potřebné o tom, jak se rychle a navždy zbavit svých nadbytečných kilogramů.

Už jste někdy slyšeli o tak zvané ketogenní či bílkovinové dietě? Ať už jste o ní slyšeli a chcete se dozvědět více, nebo jste o ní ještě neslyšeli a chcete zjistit, o co jde, tak tady https://www.prodietix.czse dovíte všechny informace o tom, jak tento způsob hubnutí funguje. Se vším Vám poradíme a pomůžeme Vám. Díky nám už nebudete na boj s nadváhou sami. Pomůžeme Vám zhubnout a naučit se zdravějším stravovacím návykům.

My Vám nejen vysvětlíme, co to bílkovinová nebo ketogenní dieta je a jakým způsobem funguje, ale také Vám sestavíme odpovídající jídelníček, podle toho, kolik kilogramů Vaše tělo potřebuje zhubnout a navíc Vám dodáme i stravu. Ano je to tak. Tento způsob hubnutí je rozdělen do tří fází, kdy v první fázi jíte pouze stravu od nás s určitými vybranými druhy zeleniny, v druhé fázi k našim jídlům můžete přidávat maso a ve třetí fázi nahradíte některé jídlo vybranými mléčnými výrobky.
Díky rozfázování je zajištěno, že se Vaše tělo dostane do stavu tak zvané ketózy, kdy si začne vyrábět energii s uložených tuků, a Vy zhubnete a díky postupnému přidávání dalších potravin nenastane stav jo-jo efektu a Vy zůstanete na docílené váze.