Gymnastický míč

Sport je u všech lidí samozřejmě asi hodně oblíbený. Abych pravdu řekla, tak mezi dospělými neznám skoro nikoho, koho by nebavil sport.  A já opravdu není výjimka. I můj syn by stále jenom někde běhal a taky moc rád hraje fotbal. Teď jsem opravdu ráda, že můj syn je opravdu hodně akční, protože já jsem … Read moreGymnastický míč

Kde přijít ke sportovnímu oblečení?

Díky tomu, že dnes existují i obchody, které jsou zaměřeny zejména na sport, může člověk velmi jednoduše sehnat oblečení, které potřebuje. Je ideální zavítat do takových obchodů co nejdříve, pokud se například v blízké době chystáte vyjet někam na kole nebo chcete jít na skateboard. Člověk potřebuje určité věci, aby si byl jist, že pokud by … Read moreKde přijít ke sportovnímu oblečení?

Jak se cvičí s odporovou gumou?

Odporová guma je skvělý pomocník, existuje spousta variant, které můžete využít – gumové expandéry, kruhovou gumu a pak tu jsou třeba gumové pásy. V tomto článku se zaměříme hlavně na poslední variantu.             Jaké jsou výhody odporových gum? Primárně pomohou těm, kteří si nemohou dovolit chodit do posilovny. Je skladná, tudíž ji stačí zabalit do batohu … Read moreJak se cvičí s odporovou gumou?