Když bolí žaludek


Zdraví je důležité
Ne nadarmo se říká, že to nejcennější co máme, je zdraví. Když nemáme zdraví, nemáme nic. Své o tom ví spousty nemocných lidí, kteří se potýkají s chronickými onemocněními. Mezi nejrozšířenější onemocnění chronického typu patří různé nemoci vnitřních orgánů. Často jde o intoleranci na laktózu nebo na lepek, které se vyznačují zažívací potížemi. Dalším problémem bývají onemocnění žlučníku, střev nebo žaludku. Kromě chronických onemocnění můžeme mít i akutní problémy, které se dají vyléčit většinou během pár dní pomocí volně dostupných preparátů z lékárny.

muž přejezení

Stačí málo
Jsou lidé, kteří mohou doslova sníst všechno na co přijdou. I když můžete sníst cokoliv v jakémkoliv pořadí, rozhodně to vaší trávicí soustavě nedělá dobře. Za pár let se můžete potýkat třeba se žaludečními vředy, což není nic příjemného. Proto se ke své trávicí soustavě chovejte hezky, rozhodně se vám za to odmění víc než byste čekali.

černý čaj

Snědli jste něco co běžně jíte, a nikdy vám to nedělalo problém, ale teď vám to postě nesedlo? Tento problém je velice rozšířený například u těhotných žen. Během těhotenství je vlivem hormonů trávicí trakt citlivý na určité potraviny, a tak je potřeba jíst s rozmyslem a potravinám, které jsou rizikové, se raději vyhnout. Nejen v těhotenství se stává že některé potraviny vyvolají bolesti žaludku. Může jít o cokoliv, co běžně jíte. V kombinaci s určitými léky nebo nemocí o které nevíte, může dojít k podráždění žaludku, a vzniku úporných a nesnesitelných bolestí.

Existují různé přípravky, které můžete vyzkoušet, ale pokud se zrovna do lékárny nedostanete, můžete vyzkoušet i černý čaj na žaludek, který má velice dobré výsledky. Na podrážděný žaludek je dobré nasadit dietu, při které se jí jen suché potraviny a zapíjí se právě černým čajem. Ten se používá nejen při bolestech žaludku, ale i při střevní chřipce.