Kosmetické zákroky celebrit

                Známe to všichni. Stojíme před zrdcadlem a kriticky se prohlížíme. Nalézáme spousti malých chybiček, které bysme nejraději úplně vymazali nebo změnili. Naštvaně pozorujeme svůj moc velký nos, malé rty a poprsí nebo to, že obličej už prostě nevypadá tak, jak vypadal za mlada. Celebrity jsou taky jenom lidé a ani tyto problémy se jim nevyhýbají. Proto často přistupují k plastickým operacím, botoxům a dalším kosmetickým zákrokům, které nejsou vždy úplně zdařené. Na některých byste to ale ani nepoznali.

Injekční stříkačka

Cameron Diaz

Několikrát prohlásila, že se rozhodně nebrání stárnutí. Tomuto tvrzení trochu odporuje fakt, že často navštěvuje botoxové zákroky.

Courtney Cox

Spíše znáte jako puntičkářskou Moniku ze seriálu Přátelé. Courtney v minulosti odmítala přijmout známky stárnutí a tak začala s plastikami a botoxem, se kterým to opravdu přehnala. Jednu dobu si nebyla vůbec podobná, na čež nakonec přišla sama a nechala si všechen botox rozpustit.
Tišící žena

Jannifer Aniston

Ani Reachel se zákrokům nebrání. Mluví se hlavně o úpravě nosu a zvětšení poprsí. Jannifer to naštěstí zatím moc nepřehání a tak vše působí decentně.

Kim Kardashian

Sice nikdy žádný zákrok nepřiznala, ale jedná se o případ, kde není potřeba spekulovat. Od začátku prošla dost výraznou změnou vzhledu a o její největší přednosti v podobě pozadí nejsou nejmenší pochyby.

Madonna

Tato zpěvačka opravdu nerada stárne. Její zákroky jsou ovšem velice viditelné a nedá se říct, že by byly povedené.

Michal Jackson

Je doslova králem plastických operací. Prodělal jich opravdu nespočet.

Donatella Versace

Na těle této slavné návrhářky není snad ani jediné místečko, které by bylo bez zásahu plastického chirurga. Na neštěstí i tato celebrita patří mezi nepovedené plastiky.

Pamela Amderson

Vehementně vyvrací jakýkoli zákrok. Je ale zvláštní, že na jejím običeji byste nenašli snad ani jednu jedinou vrásku.