Módní hity podzimu 2019

Začneme zvířecími potisky, které budou opravdu pestré a to především díky barvám, kterým se nekladou meze. Aby vzorů nebylo málo, přidají se k nim i růže, které jsme již několikrát viděli hlavně na jaře, ale tento rok přesedlaly i na deštivé počasí.
Oblíbené budou i kožené kousky – bundy, kalhoty, šaty, nebo sukně. Nebudou tedy jen znakem rebelství, ale i elegantnosti.
Je čas zazářit! Lesklé věci budou letos in, čímž se rozhodně zviditelníte, takže oprašte svůj nudný šatník něčím, co se třpytí a možná vás překvapí, jak váš outfit ozvláštní.
dívka na pařezu
Tvíd vrací úder! Tuto látku z dob našich babiček uvidíte na kabátech či sukních, které budou také velkým trendem obecně. Na výběr jsou různé střihy a délky, každopádně klasikou zůstává áčkový střih, ale k vidění jsou i sukně dlouhé, ke kterým můžete přidat svetr či košili.
Pokud se rádi chlubíte drahým oblečením, které jste si koupili, můžete plesat, protože máte možnost ho ukázat, výrazná loga budou všude.
Jestli jste si oblíbili trička s flitry, dobrou zprávou je, že se budou nosit o něco více, takže se nemusíte bát, že budete vyčuhovat z davu.
Letošní udavači trendů mysleli i na vaše zdraví, protože budou v oblibě dlouhé kabáty především v šedé barvě, které vás zahřejí a dodají na vašem šarmu.
Ani boty vás nenechají zmrznout! Heslo je teplé a pohodlné, takže se nemusíte bát, že při odhalování vašich kotníků něco chytíte. V obchodech můžete zaznamenat dokonce podpatky v hadím vzoru, které vás sice nezahřejí, ale pro odvážlivce to může být skvělý módní úlovek, v kterém jen tak někoho nepotkáte.
dvě dívky
Barvy tohoto podzimu jsou: fialová, černá, vínová, zelená – tlumené, takže se dají výborně kombinovat s bílou, nebo šedou.
Ať už si na sebe vezmete cokoliv, myslete na to, že se v tom musíte cítit dobře vy, musí se to líbit vám, a oblečení vybírejte pečlivě, abyste pak celý týden neleželi doma s angínou.