Proč jsou dámské boty Pleaser Unicorn tak sexy


Platforma a podpatek

Ženské nohy si prohlíží většina mužů a kdybychom je přitom měli označit za fetišisty, byla by až na pár výjimek většina mužské populace zařazována do této škatulky zcela neprávem. Krásné nohy jsou také výrazným erotickým stimulem, a to zejména tehdy, stojí-li žena na špičkách, pata je zvednutá a kotník dává vyniknout hluboké nožní klenbě. Na špičkách by nikdo asi dlouho stát nevydržel, a tak se pro tyto účely skvěle hodí boty na podpatku, kupříkladu Pleaser Unicorn botish.cz. Vyšší podpatek je tu ještě zvýrazněn platformou, která opticky prodlužuje nohy o několik centimetrů.

dívka na okně

Barva

Barvy dokážou úžasně podtrhnout vzhled každé ženy a jsou-li dámské boty zhotoveny v duhových odstínech, v jemné růžové, v perleťově bílé či fialové, budete si připadat, že před vámi stojí Bohyně s velkým B.

Otevřená pata a špička

Co muži na ženských nohách obdivují a nesmírně milují, je zejména úzká pata a k ní souměrně tvarovaný nárt s prsty, jejichž ustupující délka vytváří křivku podobnou parabole. Jestliže otevřete v obuvi prostor pro prsty a patu, bude to ještě více sexy model.

dámské sexy boty

Transparentní kotvení

Jestliže je noha vnořena do obuvi tak, že ji kotví transparentní fólie, vynikne celá krása chodidla se zvýšeným nártem a hlubokou nožní podélnou klenbou. Bude to, jako by se vaše Bohyně před vámi promenádovala bosá, a sledovali jste její nohy v celé délce od rozkroku až po obnaženou plosku. Zejména v bílých modelech Pleaser Unicorn vynikne narůžovělá barva plosek chodidel a růžová je barvou lásky, vzájemné náklonnosti a rozkoše. Co víc k tomu dodat? Snad jen to, že takovéto modely dámského obutí se nezouvají v předsíni na botníku, jako pracovní bagančata, ale až v posteli, těsně před vypuknutím vaší nejbujnější erotické fantazie, zakončené skutečným hmatatelným prožitkem. Ať tedy stojí za to!