Světelný zdroj budoucnosti

Nezáleží na tom, jestli potřebujete dobré světlo uvnitř nebo venku. V naší široké nabídce najdete naprosto všechny na trhu dostupné druhy a modely světelných zdrojů od předních světových výrobců, kteří jsou špičkou na trhu se světelnými zdroji, a tím pádem vždy dostanete to nejlepší, co Vám dnešní trh nabízí. Uvnitř využíváte nejrůznějších druhů svítidel, z nichž téměř každé potřebuje jinou žárovku – jiný tvar, jinou velikost či jiný výkon. Přesně tak i u venkovních svítidel je důležité si správně vybrat.

žárovka

Každopádně pro exteriér je nejvhodnějším světelným zdrojem už po několik let metalhalogenidová výbojka, nebo také sodíková, jak zní její známější název. Její využití je v exteriéru opravdu velké. Nejenže osvětluje náměstí, parky, ulice či parkoviště, ale také třeba i celé areály. I Vy ji můžete využít do Vašeho venkovního osvětlení před jakoukoliv budovou či před garáží, abyste se i venku po západu slunce cítili dostatečně bezpečně.

Metalhalogenidová výbojka je tím nejúčinnějším světelným zdrojem dneška, díky dosažení maximálního měrného výkonu vydává opravdu vysoce kvalitní světlo, které Vám zaručí skvělou viditelnost i té nejhustší mlze a v tom nejhorším počasí. Na tento světelný zdroj pro exteriér se můžete stoprocentně spolehnout v každé situaci.

žárovky

Nejenže jde o velmi výkonný světelný zdroj, ještě navíc je to tak zvaný úsporný světelný zdroj, protože metahalogenidová výbojka má opravdu vysoký výkon, ale přitom nízký příkon a ještě ke všemu má velmi dlouhou životnost a to až několik desítek tisíc hodin svícení. Stačí si jen vybrat ten správný model. Ano, jak už jsme zmínili na začátku, každé svítidlo vyžaduje jiný světelný zdroj, každý světelný zdroj má jinou patici, tedy závit, jinou velikost či tvar a také různé výkony a tak dále. Takže nezapomeňte dobře vybírat. Ale nemusíte se ničeho bát, my Vám rádi poradíme.