Gymnastický míč

Sport je u všech lidí samozřejmě asi hodně oblíbený. Abych pravdu řekla, tak mezi dospělými neznám skoro nikoho, koho by nebavil sport.  A já opravdu není výjimka. I můj syn by stále jenom někde běhal a taky moc rád hraje fotbal. Teď jsem opravdu ráda, že můj syn je opravdu hodně akční, protože já jsem taky opravdu nevydržím dlouho sedět na jednom místě, takže jsem si domů ke sportování taky pořídila takový velký gymnastický míč, který má průměr osmdesát centimetrů. Takže si jistě dokážete představit, je to opravdu obrovské. Je to velké a mně se to opravdu hodně líbí.

Chodím taky do posilovny.

Dá se na tomto balónu dělat opravdu spoustu věcí a člověk se na tom zrelaxuje a taky si odpočinete je to veliký relax a zároveň taky u toho sportujete. Já se třeba dívám na filmy anebo na zprávy, u toho sedím právě na tom velkém gymnastickém míči. Opravdu se u toho můžete skvěle zabavit. A taky hlavně si zpevníte všechny svaly v těle. Je to opravdu skvělé. To třeba, když bolí záda, tak si za skáču deset minut na velkém gymnastickém míči a mohu potvrdit, že potom bolest zad se opravdu hodně zmírní. Takže nemusím jíst nějaké chemické léky, aby mě přišla bolest zad.

Ráda si hraji s míči.

Protože na bolesti zad trpím docela hodně, takže jsem ráda, že mě gymnastický míč opravdu ve všem pomůže. Tak gymnastický míč to krásně zpevnit břišní svaly a taky zádové svaly, takže pokud chcete zpevnit tělo a svaly, tak vám opravdu sama za sebe doporučuji jako nejlepší sport gymnastický míč, ze kterého se díváte na televizi na seriály a třeba i na zprávy. Já sama nedám na tento gymnastický míč dopustit. Chodím taky do posilovny zvedat činky, takže sport a pohyb ráda měním, abych si procvičila opravdu všechny svaly v těle, protože je to jistě potřeba. Nerada chodím s bolavými zády a ztuhlými svaly. A někdo dokonce má sport taky jako zaměstnání nebo velký koníček.