Prodlužování a zahušťování řas


Prodlužování a zahušťování řas je moderní metoda, která prodlouží vaše přírodní řasy jakékoli délky a hustoty. Pro tuto metodu prodlužování a zahušťování řas se využívají umělé řasy EnVogue Lashes. Prodlužování řas je ideální volbou, jak zvýraznit vaše oči nejen pro běžné dny, ale i pro mimořádné či sváteční události.
prodloužené řasy
Prodlužování řas se provádí metodou EnVogue Lashes, což je metoda pokládání řasy na řasuu, kdy každý jednotlivý pramínek syntetické řasy napodobuje tvar vaší přírodní řasy. Následné pevné spojení řas přírodní řasu potom prodlouží a zesílí. Tyto permanentní řasy EnVogue Lashes se vyrábějí ze syntetického materiálu. Ten je potom tvarován tak, aby lehce přilnul k přírodním řasám.

·         Každá syntetická řasa má přirozený vzhled a lesklý povrch.
·         Permanentní řasy jsou velice jemné a lehké.
·         Rovněž tyto syntetické řasy krásně splývají s přírodními řasami.

 V posledních letech se staly velice oblíbenými rovněž takzvané přírodní norkové řasy, anebo řasy hedvábné. Jsou to řasy nejnovější generace v nepřekonatelné kvalitě. Aby si zachovávaly prodloužené řasy stále svůj luxusní vzhled, je třeba je pravidelně doplňovat v průběhu tří, až pěti týdnů.
Vaše přírodní řasy jsou následně po aplikaci syntetických řas:
·         tmavší
·         delší
·         hustější
·         voděodolné
·         elegantní
·         hedvábné
dlouhé řasy

Zachovávají si svůj vzhled

Pokud jsou syntetické řasy správně aplikovány, nemají na ně žádný vliv vaše běžné každodenní aktivity, jako je například sport, sprchování, anebo plavání. Syntetické řasy si stále zachovávají svoji pevnost a vzhled prodloužených řas. Permanentní řasy EnVogue Lashe jsou zcela bezproblémové jak ve sprše, při sportu, tak i při spaní. Odolávají rovněž v tak extrémních podmínkách, jako je například sauna či jiné extrémní podmínky.

Možná rizika?

Nabízí se otázka, zda nemůže trvalé prodloužení řas poškodit naše přírodní řasy. Odpověď je, že k žádnému trvalému poškození našich řas nemůže dojít, pokud je prodlužování řas prováděno profesionálně.