Levné stěhování Praha se přizpůsobí zákaznickým požadavkům

Potřebujete se přestěhovat o víkendu a obáváte se, že vlastníte předměty natolik těžké, že je stěhováci odmítnou na svých bedrech nosit? S tím si nemusíte dělat vůbec žádné starosti.

S některými břemeny vůbec nepohnete

Stěhovací služby byly žádané i za socialismu, a to v té době neměli stěhováci příliš dobrou pověst. Muselo se jim dávat spropitné, svačinu, pivo a cigarety, zákazník si je zkrátka hýčkal, protože někdy byl skutečně problém přemístit velké kusy nábytku. Dnes je to spíše naopak, pozitivní zákaznické reference jsou pro firmu důležitým hodnotovým měřítkem, protože dobré jméno na trhu je pro prosperitu naprosto zásadní. A co se týče hmotnosti břemen, ta nehraje zásadní roli. Součástí vybavení profesionálů je technika, která si poradí i s půltunovým soustruhem a dvoumetrákovým trezorem.

starý soustruh

Víkendy a noční akce – kompletní levné stěhování Praha odnesto.cz realizované o víkendu nebo ve svátek je dnes docela běžné a vzhledem k úspoře čerpání dnů na dovolenou je o něj poměrně velký zájem. Některé stěhovací firmy umožňují i noční přesuny, obvykle se dokážou přizpůsobit požadavkům klientů, i když nejsou zrovna standardní. Není to zkrátka tak, že stěhováci pracují striktně od sedmi do tří hodin a pak „padla“. Zhostí se i obtížných realizací z místa na místo, a to nejen v rámci republiky. Přestěhování vybavení rodinného domu, kanceláře a výrobního provozu do zahraničí je tedy součástí nabízených služeb.

starožitný nábytek

Jak je to s pojištěním – pojištění je standardní krok, bez něho by tuto práci nebylo možné vykonávat. Nestává se sice často, že by bylo nutné vyřizovat pojistnou událost, ale uzavřená pojistná smlouva je záruka pro neobvyklé situace, k nimž může dojít. Práce je náročná, náklad se může poškodit při přenášení nebo při jízdě, i když se jej snažíte důkladně zabalit a označit. K poškození může dojít i u cizího majetku, což si často neuvědomují lidé, co se stěhují sami, a pak je zaskočí účet za rozbitou omítku, podlahu nebo zábradlí v pronajatém domě.